Get Adobe Flash player
NOWY KIERUNEK STUDIÓW I stopnia BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE !!! ******NOWE SPECJALNOŚCI na kierunku PEDAGOGIKA !!!

 

Konferencja "Transformacja krajobrazu polityczno-partyjnego w krajach Unii Europejskiej w okresie pokryzysowym" - Lublin 05.09.2016 r.

Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie jest partnerem w realizacji projektu badawczego Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus /Jean-Monnet-Project «Transformation of Party and Political Landscape in EU Countries during Post Crisis Period» [565531-EPP-1-2015-1-RU- EPPJMO-PROJECT].

Organizacją wiodącą jest Instytut Europy Rosyjskiej Akademii Nauk, natomiast partnerami w realizacji projektu badawczego są uczelnie i placówki naukowo-badawcze z Polski (WSSMiKS), Wielkiej Brytanii London Metropolitan University), Niemiec (Uniwersitaet Passau) i Bułgarii (Fundacja Słowianie).

Dotychczas odbyły się konferencje w Passau (Niemcy), w Londynie oraz w Warnie (Bułgaria).

Języki konferencji: język obowiązujący w kraju partnera, z tłumaczeniem na angielski i rosyjski.

Lubelska konferencja była czwartą z kolei. Badacze z Polski, Rosji, Bułgarii i Anglii dyskutowali o zmianach na scenie politycznej w poszczególnych krajach na przełomie minionych lat.

 

Dzień Edukacji Narodowej w Chełmie

W Zespole Szkół Technicznych w Chełmie w dniu 13 października 2016 r. odbyła się uroczystość w ramach wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu z nauczycielami udział wzięli m. in. wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk oraz  lubelski kurator oświaty Teresa Misiuk.
Nasza Pani Prodziekan dr Janina Mikulska otrzymała  Medal Komisji Edukacji Narodowej.
Szkoła ma kształcić i wychowywać. W podejmowaniu tego zadania nie wystarczy patrzeć tylko w wyimaginowaną przyszłość, ale trzeba ją już teraz tworzyć, trzeba mieć przed oczyma całą tradycję narodu, społeczeństwa, państwa – słowa świętego Jana Pawła II przytoczone przez wicewojewodę lubelskiego w Chełmie, stały się mottem obchodów święta nauczycieli.
 

Rok akademicki 2016/2017 rozpoczęty!

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie odbyła się 8 października 2016 r. Rektor, dr Michał Gołoś uroczyście powitał zebranych gości, a następnie w kilku słowach wspomniał o osiągnięciach naukowych ubiegłego roku akademickiego. Bardzo ważnym punktem było poinformowanie o otrzymanej przez uczelnię zgodzie na organizację studiów licencjackich i magisterskich na kierunku PEDAGOGIKA.

Zgodnie z ceremoniałem akademickim odbyło się ślubowanie i odbiór indeksów przez studentów studiów licencjackich i magisterskich, z Polski i Ukrainy. Od licznie przybyłych gości, przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, władze uczelni otrzymały życzenia dalszego rozwoju a studenci odebrali moc życzeń: satysfakcji i pomyślności, sukcesów i zadowolenia.

Wykład inauguracyjny pt. „Freganizm jako zjawisko społeczne” wygłosił prof. dr hab. Tadeusz Bąk, który uzmysłowił obecnym jak ta nowa wartość funkcjonuje w zglobalizowanym świecie.

Quod felix, faustum, fortunatumque sit..


 

Studencie! Już wkrótce wracamy na studia!

Dostępne są już terminy zjazdów na nowy rok akademicki 2016/2017 - semestr zimowy dla studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia.
W najbliższym czasie zostaną zamieszczone terminy pierwszych zajęć dla studentów studiów stacjonarnych.

Terminy zjazdów sem. zimowy 2016/2017
 

Dziekanat Online

Witamy!

Zachęcamy wszystkich naszych studentów i nie tylko :-) do polubienia Dziekanatu WSSMiKS w Chełmie na stronie fb ! ;-)Większość z tych informacji, których oczekujecie w Dziekanacie znajdziecie również tutaj :-) Pytajcie! Komentujcie!

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Zadaj pytanie on-line
(w prawym dolnym rogu :-))

Numer GG: 34055180

 

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka Lubelskiej Biblioteki Wirtualnej:

PEDAGOGIKA!!!!

Uzyskaliśmy uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku PEDAGOGIKA

Dołącz do naszych znajomych na:

WSSMiKS na VKWSSMiKS na TwitterWSSMiKS na FacebookWSSMiKS na g+WSSMiKS na NK


Kontakt

Wyższa Szkoła
Stosunków Międzynarodowych
i Komunikacji Społecznej
w Chełmie

ul. Wojsławicka 8A

22-100 Chełm

tel. (0-82) 560 40 50

fax:(0-82) 560 31 11
e-mail: poczta@wssm.pl

Znajdź nas na mapie

wssm
parlamenty_europy_wieden

 

wegry

galeria_link

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Najczęściej czytane

Plany zajęć

Harmonogramy zajęć na kierunku Politologia Terminy zjazdów Terminy zjazdów dla studentów studiów...

Przed nami sesja zaliczeniowo-egzaminacyjna roku akademickiego 2016/2017

Szanowni studenci, dostępne są terminy egzaminów w letniej sesji roku akademickiego 2016/2017. Na bieżąco...
Odsłon : 1799773
#