Get Adobe Flash player
NOWY KIERUNEK STUDIÓW I stopnia BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE !!! ******NOWE SPECJALNOŚCI na kierunku PEDAGOGIKA !!!

 

Oferta - PRAKTYKANT W ODDZIALE CELNYM W CHEŁMIE

Praktyka studencka!
PRAKTYKANT W ODDZIALE CELNYM W CHEŁMIE

Praktyka studencka realizowana będzie na podstawie porozumienia pomiędzy pracodawcą a uczelnią. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do Koordynatora praktyk.

Szczegóły

 

Zostań słuchaczem studiów podyplomowych na kierunku Administracja publiczna


Ukończyłeś studia I, II stopnia? Masz licencjat, tytuł magistra albo jesteś inżynierem? Zastanawiasz się co dalej? Wybierz studia podyplomowe w WSSMiKS w Chełmie. Już za rok będziesz miał kolejny dyplom. Twoje kompetencje wzrosną.

Studia podyplomowe na kierunku ADMINISTRACJA PUBLICZNA

Studia podyplomowe Administracja publiczna są kierunkiem mającym na celu kształcenie absolwentów wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich z zakresu podstawowych zasad funkcjonowania administracji publicznej, zarówno państwowej jak i samorządowej.

W ramach studiów słuchacze mogą uzyskać wiedzę na temat organizacji i funkcjonowania administracji publicznej, w tym w szczególności na temat ustrojowych podstaw funkcjonowania administracji publicznej, jej organizacji wewnętrznej, procedur, na których opiera się jej działanie oraz statusu prawnego pracowników administracji publicznej. Słuchacze mogą zapoznać się również z zasadami nadzoru i kontroli w administracji publicznej, problematyką pozyskiwania i wykorzystywania funduszy europejskich, procedurami związanymi z udzielaniem zamówień publicznych oraz z wybranymi zagadnieniami administracyjnego prawa osobowego.

Więcej…

 

Najnowsza publikacja WSSMiKS w Chełmie

Jest już długo oczekiwana  publikacja Polska i Chorwacja a Unia Europejska pod redakcją naukową Izabeli Rycerskiej i Michała Gołosia, która jest efektem naszej międzynarodowej konferencji naukowej pt.:  10 lat Polski w Unii Europejskiej. Europa - Polska – Wschód kierunki i perspektywy rozwoju współpracy politycznej, gospodarczej, społecznej, kulturalnej i w płaszczyźnie medialnej z panelem chorwackim: Stan i perspektywy  badań nad Chorwacją.

Publikacja składa się z dwóch części. Pierwsza poświęcona jest dziesięciu latom Polski w Unii Europejskiej, korzyściom, sukcesom, problemom i kierunkom zmian; druga zaś miejscu Chorwacji w Europie i Unii Europejskiej. Część II niniejszej publikacji Chorwacja w Europie i Unii Europejskiej dotyczy zagadnień związanych z miejscem Chorwacji wśród państw europejskich po zmianach, jakim ten kraj podlegał w różnych płaszczyznach.

Więcej…

 

Fotorelacja z międzynarodowej konferencji w Warnie

W dniach 27-30.06.2016 r. pracownicy Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej dr Michał Gołoś, dr Izabela Rycerska i dr Artur Trubalski wzięli udział w międzynarodowej konferencji w Warnie, która należy do cyklu konferencji w ramach międzynarodowego programu finansowanego przez Komisję Europejską pn. Transformation of Party and Political Landscape in EU Countries During Post Crisis Period. Program poświęcony jest analizie przemian partii politycznych w krajach Unii Europejskiej w okresie pokryzysowym i realizowany jest przez Instytut Cywilizacji Światowych z Moskwy. Uczestnikami programu są naukowcy z Bułgarii, Niemiec, Polski, Rosji i Wielkiej Brytanii, którzy spotkają się kolejno w poszczególnych krajach i analizują problemy funkcjonowania partii politycznych w poszczególnych państwach, w których odbywają się konferencje. Dotychczas odbyły się spotkania w Universitaet Passau w Niemczech i w London Metropolitan University w Wielkiej Brytanii.

 

Więcej…

 

Dziekanat Online

Witamy!

Zachęcamy wszystkich naszych studentów i nie tylko :-) do polubienia Dziekanatu WSSMiKS w Chełmie na stronie fb ! ;-)Większość z tych informacji, których oczekujecie w Dziekanacie znajdziecie również tutaj :-) Pytajcie! Komentujcie!

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Zadaj pytanie on-line
(w prawym dolnym rogu :-))

Numer GG: 34055180

 

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka Lubelskiej Biblioteki Wirtualnej:

PEDAGOGIKA!!!!

Uzyskaliśmy uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku PEDAGOGIKA

Dołącz do naszych znajomych na:

WSSMiKS na VKWSSMiKS na TwitterWSSMiKS na FacebookWSSMiKS na g+WSSMiKS na NK


Kontakt

Wyższa Szkoła
Stosunków Międzynarodowych
i Komunikacji Społecznej
w Chełmie

ul. Wojsławicka 8A

22-100 Chełm

tel. (0-82) 560 40 50

fax:(0-82) 560 31 11
e-mail: poczta@wssm.pl

Znajdź nas na mapie

wssm
parlamenty_europy_wieden

 

wegry

galeria_link

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Najczęściej czytane

Plany zajęć

Harmonogramy zajęć na kierunku Politologia Terminy zjazdów Terminy zjazdów dla studentów studiów...

Przed nami sesja zaliczeniowo-egzaminacyjna roku akademickiego 2016/2017

Szanowni studenci, dostępne są terminy egzaminów w letniej sesji roku akademickiego 2016/2017. Na bieżąco...
Odsłon : 1799775
#