Get Adobe Flash player
NOWY KIERUNEK STUDIÓW I stopnia BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE !!! ******NOWE SPECJALNOŚCI na kierunku PEDAGOGIKA !!! Uwaga! Rekrutacja na studia I i II stopnia trwa do 15 października 2017 r.

 

Porozumienie o współpracy

 Dnia 3 marca 2010 roku Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej podpisała porozumienie o współpracy z II Liceum ogólnokształcącym im. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie oraz Liceum Ogólnokształcącym im. 27 Wołyńskiej Dywizji Krajowej w Dubience.

 

ENCORA w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bystrzycy

Dnia 09.II.2010 nasz zespół ENCORA odwiedził Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bystrzycy w którym  odbył się koncert Walentynkowy. Było to niezwykłe wydarzenie dla dzieci i młodzieży przebywającej w tym ośrodku ale także dla zespołu. Nie łatwo było zdobyć zaufanie i akceptacje wśród wychowanków. Jednakże zespół już na powitanie cieszył się ogromnym zainteresowaniem i po pierwszych dźwiękach Wszyscy ruszyli na parkiet. Wychowankowie ośrodka wraz z zespołem ENCORA odczuwali ogromną przyjemność oraz radość mogąc tańczyć i śpiewać w ten szczególny dzień jakim były walentynki. W trakcie trwania koncertu odbył się pokaz tańca brake dance oraz wybór króla i królowej balu. Podopieczni wraz ze swoimi opiekunami w dowód wdzięczności za przybycie i wspólną zabawę obdarowali członków zespołu upominkami wykonanymi przez dzieci. Nie był to pierwszy koncert zespołu w takim miejscu lecz za każdym razem jest on wielkim przeżyciem i wydarzeniem dla każdego z nas.

 

  Cichy

 

Prof. Walerij Kuriński w WSSMiKS

 W dniach 17 i 18 Lutego 2010 r. gościł na naszej uczelni prof. Walerij Kuriński – filozof, pisarz, muzyk, twórca postpsychologii, profesor Międzynarodowej Akademii Pedagogicznej i Ukraińskiej Akademii Rozwoju Narodowego.

Prof. Walerij Kuriński opracował skuteczną metodę nauczania języków obcych (mówienie bez akcentu),podczas swojego pobytu u nas poprowadził wykłady otwarte dotyczące samokształcenia i skutecznej nauki języków obcych.

 

 

Współpraca z Zespołem Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. Wł. Andersa.

 Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej zawarła umowę o współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. Wł. Andersa. Podpisana umowa dotyczy wzajemnego informowania stron o planowanych projektach, wspólnej organizacji różnych form współpracy naukowej, udziału uczniów i studentów w różnych formach przedsięwzięć naukowych jak i uroczystościach organizowanych przez szkołę i uczelnię oraz współpracę pracowników naukowych.

Podpisanie w/w umowy miało miejsce 27 stycznia 2010r.

 

 

Dziekanat Online

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Zadaj pytanie on-line
(w prawym dolnym rogu :-))

Numer GG: 34055180

 

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka Lubelskiej Biblioteki Wirtualnej:

PEDAGOGIKA!!!!

Uzyskaliśmy uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku PEDAGOGIKA

Dołącz do naszych znajomych na:

WSSMiKS na VKWSSMiKS na TwitterWSSMiKS na FacebookWSSMiKS na g+WSSMiKS na NK


Kontakt

Wyższa Szkoła
Stosunków Międzynarodowych
i Komunikacji Społecznej
w Chełmie

ul. Hrubieszowska 102

22-100 Chełm

tel. (0-82) 560 40 50

fax:(0-82) 560 31 11
e-mail: poczta@wssm.pl

Znajdź nas na mapie

wssm
parlamenty_europy_wieden

 

wegry

galeria_link

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Najczęściej czytane

Plany zajęć

Harmonogramy zajęć na kierunku Politologia Terminy zjazdów Terminy zjazdów dla studentów studiów...

Dofinansowanie studiów podyplomowych

Informujemy o możliwości dofinansowania studiów podyplomowych do 80% kosztów studiów dla osób, które...
Odsłon : 1927796
#