Get Adobe Flash player

Dlaczego studia podyplomowe ??

Konieczność ciągłego rozwoju kwalifikacji jest oczywista dla ludzi poważnie myślących o swojej karierze zawodowej. Próbując nadążyć za zmieniającymi się wymaganiami rynku pracy, zmieniamy zawody kilka razy w życiu. Również rozwijając karierę w jednej wybranej dziedzinie, niezbędne jest stałe zwiększanie własnych kwalifikacji. Okazją do rozwoju zawodowego w wybranym obszarze, jak i zdobycia nowych profesjonalnych umiejętności, są studia podyplomowe.

 

  • Jakie studia wybrać by inwestycja się opłaciła? Na jakiej uczelni? Czym się kierować?

 

Studia podyplomowe zwiększają szansę na wyższe zarobki. Warto zatem przyjrzeć się potrzebom pracodawców i poszukać takich obszarów, w których studia budują naszą przewagę konkurencyjną na tle innych osób funkcjonujących na rynku pracy. Następnie należy dokładnie zapoznać się z programem studiów i tzw. sylwetką absolwentów wybranego kierunku i mieć jasną wizję, jakie stanowisko docelowo nas interesuje. Połączenie wiedzy i umiejętności z danej dziedziny z własnymi zainteresowaniami zwiększy szansę na sukces zawodowy.


Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie proponuje trzynaście kierunków studiów podyplomowych. Który z nich wybrać?

Nasze propozycje studiów podyplomowych adresujemy do osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje.


  • Dlaczego studia podyplomowe w WSSMiKS?

 

Programy nauczania na naszych studiach podyplomowych zostały opracowane tak, aby przekazać absolwentom jak najwięcej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Aby zdobyte podczas studiów umiejętności specjalistyczne jak najbardziej przystawały do oczekiwań pracodawców.

Kadra prowadząca zajęcia, to przede wszystkim praktycy, specjaliści w swoich dziedzinach, eksperci w zakresie przekazywanej wiedzy i umiejętności.


NOWOŚĆ!!!
Studia podyplomowe na kierunku Spedycja-Transport-Logistyka  przygotowują do egzaminu certyfikującego kompetencje zawodowe przewoźnika drogowego.
Zaś na kierunku Urzędnik służby cywilnej studia przygotowują do egzaminu urzędnika słuzby cywilnej
Rozpocznij studia podyplomowe w WSSMiKS!

galeria_link

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Najczęściej czytane

Plany zajęć

Harmonogramy zajęć na kierunku Politologia Terminy zjazdów Terminy zjazdów dla studentów studiów...

Dofinansowanie studiów podyplomowych

Informujemy o możliwości dofinansowania studiów podyplomowych do 80% kosztów studiów dla osób, które...
Odsłon : 1928176
#