Bezpłatny Microsoft Office 365 i 1TB dysku sieciowego dla naszych Studentów i Wykładowców

Bezpłatny Microsoft Office 365 i 1TB dysku sieciowego dla naszych Studentów i Wykładowców

Drodzy Studenci,
Szanowni Wykładowcy,

Miło mi poinformować iż nasza Uczenia została zweryfikowana w programie Office dla instytucji edukacyjnych.

Tym samym nasi Studenci jak i Wykładowcy mogą korzystać z bezpłatnych oferowanych subskrypcji rocznych dla pakietu biurowego Office (m.in. Word, Excel, Power Point).

W chwili obecnej do zaproponowania mamy tylko subskrypcję: roczną, bezpłatną, on-line. Wkrótce poszerzymy naszą ofertę o płatne subskrypcje offline, jednak już teraz zachęcam do rejestrowania się na subskrypcję bezpłatną. Przyszła ewentualna zmiana subskrypcji będzie możliwa na tym samym koncie.

Bezpłatna subskrypcja wymaga połączenia z Internetem i działa w trybie on-line, czyli wchodzimy na stronę internetową Microsoft, logujemy się i korzystamy z pełnego i aktualnego Office w oknie przeglądarki.

Oprócz dostępu do aktualnego pakietu Office dodatkowo otrzymacie Państwo przestrzeń dyskową w chmurze (wirtualnym dysku) – przynajmniej 1TB (1000 GB) z czasem będzie ona mogła być zwiększona do 5TB (5000 GB).

Wszystkich z Państwa zainteresowanych dostępem do darmowej subskrypcji Office i dysku sieciowego OneDrive proszę o maila na adres: dziekan@wssm.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz informacją na jakim kierunku i jakim roku studiów jesteście (nie dotyczy Wykładowców) oraz nr-em telefonu kontaktowego i adresem e-mail w celu założenia dla Państwa konta na stronie Microsoft.

W odpowiedzi odeślę do Państwa login i hasło oraz instrukcję logowania.

Do korzystania z ww. subskrypcji należy w wypadku Wykładowców być zatrudnionym na Uczelni (niezależnie od formy zatrudnienia), a w przypadku Studentów posiadać status Studenta na naszej Uczelni.

Subskrypcje przyznawane są na 365 dni z możliwością przedłużenia.

Z poważaniem

Grzegorz Nizioł
p.o. Dziekana Wydziału Nauk Społecznych
WSSMiKS w Chełmie


Skip to content