Kurs na drony!

Uwaga! Zaczynamy szkolenie dronowe UAVO VLOS!

Zapraszamy na szkolenie dla operatorów dronów VLOS!

Uzyskaj uprawnienia i lataj komercyjne w zasięgu wzroku, każdym typem drona do 5kg.

Szkolenie teoretyczne - online (webinarium „na żywo” z instruktorem).
Szkolenie praktyczne - zajęcia z latania są ustalane indywidualnie z instruktorem

Szkolenie teoretyczne trwa ok. 14h, szkolenie praktyczne ok. 4h.

Po szkoleniu można podejść do egzaminu wewnętrznego, który jest jednocześnie egzaminem państwowym. Egzamin przeprowadza na miejscu instruktor prowadzący szkolenie.

INFORMACJE: DZIEKANAT 

+48 501 868 599


Ostatnio dużą popularnością cieszą się drony. Łatwa dostępność oraz ich szerokie zastosowanie, sprawiają że są coraz chętniej wykorzystywane do celów zawodowych. Nasza uczelnie proponuje szkolenie na operatora UAVO, dzięki którym zdobędziecie, nie tylko uprawnienia ale i szeroką wiedzę. Na naszych szkoleniach poznacie nie tylko teorię ale również zagadnienia związane z budową, obsługą i bezpiecznym pilotażem. Szkolenia realizowane są w niewielkich grupach (3-6 osób), przez co zapewniamy bardziej indywidualnej podejście certyfikowanego instruktora do przyszłych operatorów. W naszej ofercie znajdziecie różne typy szkolenia, w skutek czego pozyskają Państwo szeroką wiedzę, niezbędną do konkretnego wykorzystania drona.

Co to znaczy UAVO

  • UAVOang. Unmanned Aerial Vehicle Operator (operator bezzałogowego statku powietrznego), oznacza świadectwo kwalifikacji operatorów bezzałogowych statków powietrznych, uprawniające do ich wykorzystywania w celach innych niż loty sportowe i rekreacyjne. Inaczej mówiąc wszystkie loty komercyjne związane ze świadczeniem usług zarobkowych jak i nie zarobkowych (fotografia i nagrania wideo z powietrza, fotogrametria, mapowanie terenu, monitoring obiektów z powietrza i inne.) wymagają posiadania świadectwa kwalifikacji UAVO.

Czym jest VLOS

  • VLOS- (ang.Visual Line of Sight) – operowanie dronem w zasięgu wzroku

Czym jest BVLOS

  • BVLOS- (ang. Beyond Visual Line of Sight) – operowanie dronem w zasięgu i poza zasięgiem wzroku

SZKOLENIE UAVO BVLOS.

Szkolenie przygotowujące na zdanie egzaminu państwowego w pełnym zakresie operowaniem bezzałogowym statkiem powietrznym. Stanowi pełne połączenie szkolenia z zakresu VLOS i BVLOS

 

Wychodząc Państwu na przeciw posiadamy dwa ośrodki szkoleniowe. W zależności od potrzeb szkolenia mogą odbywać się w Chełmie lub w Świdniku.


Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom wyszkolenia zawarliśmy współpracę z firmą o dużym doświadczeniu GEO-UAV. GEO-UAV to firma o dużym doświadczeniu szkoleniowym, dzięki czemu zajęcia są dostosowywane do indywidualnej charakterystyki pracy przyszłych pilotów. Oprócz przygotowania kursantów do egzaminu państwowego, firma świadczy usługi komercyjne oraz zajmuje się doradztwem co do zakupu sprzętu i wyposażenia.

Skip to content