Ważna informacja! Kształcenie na odległość!

Ważna informacja! Kształcenie na odległość!

Od 31 marca br. udostępnimy Państwu zajęcia w formie elektronicznej w ramach kształcenia na odległość, którą wymusiła sytuacja epidemiczna. Zajęcia odbywać się będą przy pomocy programu Microsoft Teams. Z aplikacji można korzystać na urządzeniach z systemami Windows, Mac, iOS i Android. Zajęcia w formie elektronicznej w ramach kształcenia na odległość są OBOWIĄZKOWE. Zaległe i bieżące zajęcia przewidziane do 10 kwietnia odbędą się w dniach od 31 marca do 10 kwietnia. Od poniedziałku do piątku w godz. 17:00-20:00 oraz w weekendy od 14:00 do 20:00. Szczegółowy plan i instrukcję logowania na zajęcia podamy w najbliższym czasie (28-30 marca). Poniżej szczegóły rejestracji do systemu e-learningowego (kliknij "czytaj więcej").

Szanowni Studenci,

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego związanego z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, a co za tym następuje:

Od 31 marca br. udostępnimy Państwu zajęcia w formie elektronicznej w ramach kształcenia na odległość, którą wymusiła sytuacja epidemiczna.

Zajęcia odbywać się będą przy pomocy programu Microsoft Teams. Będą to „normalne” wykłady, ćwiczenia, konwersatoria i seminaria w formie połączenia głosowego lub wideo na żywo z wykładowcą z możliwością wyświetlenia prezentacji przez prowadzącego. Z aplikacji można korzystać na urządzeniach z systemami Windows, Mac, iOS i Android.

Zaległe i bieżące zajęcia przewidziane do 10 kwietnia odbędą się w dniach od 31 marca do 10 kwietnia. Od poniedziałku do piątku w godz. 17:00-20:00 oraz w weekendy od 14:00 do 20:00. Szczegółowy plan i instrukcję logowania na zajęcia podamy w najbliższym czasie (28-30 marca).

Zajęcia w formie elektronicznej w ramach kształcenia na odległość są OBOWIĄZKOWE.

Rejestracja:

W celu rejestracji i otrzymania loginu i hasła do programu proszę niezwłocznie wysłać e-maila na adres: rejestracja@wssm.pl zawierającego następujące dane Studenta:

imię i nazwisko

nr albumu

kierunek i rok studiów

licencjat/magisterskie/podyplomowe

specjalność

aktualny adres e-mail

aktualny nr telefonu

Na wiadomości niekompletne lub wysłane na inny adres nie będziemy odpisywać.

W odpowiedzi otrzymacie Państwo w ciągu 3 dni login i hasło do programu Teams, który pobrać można na stronie WWW: https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/download-app?SilentAuth=1

Dalsze szczegóły i instrukcje korzystania z programu będziemy zamieszczać na bieżąco.

Rejestracja daje Państwu możliwość również skorzystania bezpłatnie z pakietu Microsoft Office 365 on-line m.in. Word, Excel, Power Point czy chmury OneDrive.

Śledząc sytuację zagrożenia epidemicznego sądzimy, że w kolejnych tygodniach może zajść potrzeba i będzie kontynuowana forma kształcenia na odległość.

Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższą nadzwyczajną sytuacją terminy rozliczenia semestru zimowego zostaną przesunięte, podobnie będzie w wypadku zaliczenia wszystkich przedmiotów, których Studenci do tej pory nie zaliczyli. Aktualnie nie ma możliwości zaliczenia ich do odwołania, jednocześnie nie wpływa to na kontynuowanie przez Państwa nauki. Wszelkie rozliczenia semestru oraz przedmiotów w tym zaległe egzaminy będą możliwe po powrocie Uczelni do normalnego trybu pracy lub w sposób kształcenia na odległość po wypracowaniu odpowiednich narzędzi i procedur o czym będziemy informować na bieżąco na stronie Uczelni.

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty odnośnie powyższych spraw.

Jednocześnie przypominamy, że cały Zespół Uczelni jest do Państwa dyspozycji (w warunkach pracy zdalnej).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Dziekan – tel.: 535 77 77 33 dziekan@wssm.pl

– Szczególnie pytania techniczne odnośnie oprogramowania do prowadzenia zajęć. Zalecamy kontakt telefoniczny, e-maile ze względu na proces wprowadzania oprogramowania mogą pozostawać przez długi czas bez odpowiedzi.

Rektor – tel.: 660 428 802 rektor_michal@onet.eu

Dziekanat tel.: 501 868 592 poczta@wssmiks.pl

Rektorat tel.: 501 868 593 rektorat@wssmiks.pl

Księgowość tel.: 501 868 594 ksiegowosc@wssmiks.pl

Zespół WSSMiKS

Skip to content